if_photoif_put_inmenu
Вірамакс
Зателефонуйте нам!
+38 (073) +38 (073) 751-51-04 Показати
+38 (073) +38 (073) 268-38-33 Показати

Сучасні рішення для фасадних робіт: будівельні фасадні люльки ZLP630

13 вересня 2023

Фасадні роботи є невід`ємною частиною будівельних проектів і безпека та ефективність таких робіт відіграють важливу роль в успіху проекту. Однак робота на висоті завжди пов`язана з певними ризиками, і для їхнього зниження будівельники завжди шукають сучасні та надійні рішення. У цій статті ми розглянемо одне з таких рішень - будівельні люльки.

Що таке будівельні фасадні люльки?

Будівельні фасадні люльки (або вантажопідйомні платформи для фасадних робіт) є спеціалізованим обладнанням, призначеним для обслуговування та ремонту фасадів будівель на різній висоті. Вони забезпечують зручний та безпечний доступ до робочої області та дозволяють робітникам виконувати різноманітні завдання, такі як монтаж, фарбування, ремонт та чищення фасадів.

Переваги будівельних фасадних колисок:


  • Безпека: Однією з головних переваг фасадних колисок є забезпечення безпеки працівників. Платформи оснащені системами безпеки, включаючи огорожі та запобіжні пристрої, що знижує ризик падіння з висоти.
  • Ефективність: Фасадні люльки дозволяють збільшити продуктивність робіт за рахунок зручного доступу до різних ділянок фасаду без необхідності постійно переміщатися лісами або лісами.
  • Адаптивність: Сучасні фасадні люльки різноманітні та можуть бути налаштовані під конкретні вимоги проекту. Вони можуть бути різної довжини, вантажопідйомності та мати різні опції, такі як поворотні платформи.
  • Економія часу та ресурсів: Використання фасадних колисок скорочує час, що витрачається на підготовку та прибирання робочої зони, що дозволяє заощадити ресурси та скоротити терміни виконання проекту.

Підвісні фасадні люльки: Вони кріпляться до верхнього краю будівлі та спускаються вниз. Підвісні люльки фасадні часто використовуються при висотних роботах і можуть бути легко переміщені вздовж фасаду.


Будівельні фасадні люльки – це важливе обладнання, яке значно покращує безпеку та ефективність фасадних робіт. Вони є незамінним інструментом для будівельних компаній, які прагнуть виконати проекти на високому рівні та з дотриманням усіх стандартів безпеки. Використання сучасних рішень, таких як фасадні люльки, допомагає зробити фасадні роботи більш доступними, безпечними та продуктивними.